NASZA PRODUKCJA


ROOF Sp z o.o. działa na rynku dekarskim od lat 90-tych ubiegłego wieku. Jesteśmy prawdopodobnie najszybciej rozwijającą się firmą dekarską w Polsce. Od wielu lat ROOF jest liderem w swojej branży w naszym kraju działając na całym terenie polski oraz za granicą. Jesteśmy w 100% polską firmą zbudowaną od podstaw na bazie najnowocześniejszych technologii i myśli technicznej zaczerpniętej z międzynarodowych doświadczeń. Mamy dzięki temu również swoje realizacje na innych kontynentach. Nasz sukces zbudowany jest głównie dzięki determinacji całej załogi oraz kierownictwa i zarządu. Idąc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów staliśmy się również producentem asortymentu budowlanego w branży dekarskiej i elewatorskiej ale również innego, na którego produkcję pozwala nasz wciąż rozwijający się park maszyn,
Nasz park maszyn składa sie z szeregu urządzeń zaginających, formujących (typu rollformer) a także pras i innego sprzętu. W miarę potrzeb i możliwości rozwijamy swoje zaplecze produkcyjne, tak aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nasz zakład zatrudnia wykwalifikowany personel co gwarantuje najwyższy poziom oferowanych usług produkcyjnych. Naszą manufakturę wyróżnia elastyczność jako, że w branży budowlanej wszelkiego rodzaju obróbki blacharskie są zazwyczaj zaprojektowane indywidualnie dla potrzeb konkretnego przedsięwzięcia. Nasze warsztaty są w stanie sprostać takim oczekiwaniom.
Posiadamy również stałe elementy w naszej produkcji. Są to między innymi rynny ROOFAN i ROOFAN BOX wraz z kompletnym asortymentem uzupełniajacym jak poniżej zaprezentowane.


W swojej ofercie posiadamy również bogaty wybór koszy zlewowych zaprojektowanych i wykonywanych w naszym zakładzie. Kosze jak i inne elementy wykonujemy w zasadzie z każdego dostepnego na naszym rynku materiału.
PRODUKCJA OBRÓBEK BLACHARSKICH Z BLACH PŁASKICH oraz ASORTYMENTU UZUPEŁNIAJĄCEGO Z ELEMENTÓW GIETYCH  (stal, miedź, aluminium)

Nasz zakład produkuje wszelkiego rodzaju obróbki blacharskie z blach płaskich oraz taśm do 4000m i w rozwinięciu do 1200mm. Dzięki naszemu personelowi oraz wysokiej klasy sprzetowi możemy zagwarantować wysoką dokładność i powtarzalność seryjnych produkcji. Jednocześnie realizujemy zamówienia na pojedyńcze zlecenia. Materiały wykorzystywane do produkcji to Tytan cynk, Miedź, Aluminium, Stal, Stal powlekana, Stal ocynkowana oraz wszelki inne dostępne na naszym rynku. Wykonujemy również obróbki z materiału powierzonego.

© 2014 DachySwiata.pl